KRVAVÉ SLZY3 :: REGISTRÁCIA

Vitajte v registračnom prostredí historického a umeleckého projektu "Krvavé slzy3 - Obete Báthory Erzsébet". Ďakujeme za váš záujem zúčastniť sa výnimočnej prehliadky v prostredí tajomného Čachtického podzemia. V roku 2018 bude počas druhej polovice augusta niekoľko špeciálnych vstupov. Toto je REGISTRÁCIA na príbeh "Diabolský milenec Alžbety Báthoryovej"
 
Po spustení udalosti v roku 2016, v prostredí facebooku, sme zaznamenali zvýšený záujem o jej návštevu. Z priestorových a organizačných dôvodov sme pristúpili k registrácii účastníkov a predpredaji vstupeniek do konkrétnych časových brán. Našim zámerom je ponúknuť vám aj v roku 2018, originálny, neopakovateľný zážitok a dostatočný priestor na precítenie zážitku. Tým bude opäť pohľad na začiatok 17. storočia, kedy vrcholilo krvavé besnenie grófky Báthoryovej nielen na panstve Čachtickom.

KRVAVÉ SLZY :: REGISTRÁCIA A OBJEDNÁVKA VSTUPENIEK

Vyplňte prosím nižšie uvedené údaje:

KRVAVÉ SLZY3 :: INFORMÁCIE

O projekt "Krvavé slzy" ste v minulom roku prejavili veľký záujem. Aby nedošlo k situácii, že príde tak veľké množstvo zákazníkov, ktoré spôsobí priestorové problémy, pristúpili sme k tomuto kroku. Po úspešnej registrácii a objednávke vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol k úhrade vstupného. Zároveň vám pridelíme čas vstupu, tzv. "časovú bránu". Je to presný údaj o hodine zahájenia vášho vstupu. Kedže sa jedná o príbeh s dejom, odohrávajúci sa v kapacitne obmedzených priestoroch podzemia, tento krok bol nevyhnutný. Vyhnete sa však čakaniu v dlhých radách a nestane sa vám ani to, že sa na prehliadku nedostanete. V priestoroch registrácie bude možnosť zakúpiť základné občerstvenie, bude pripravená malá ochutnávka vína a taktiež budete môcť zakúpiť vína z produkcie PD Čachtice.

POZOR :: NEPREHLIDNITE !!!
 
Prehliadky projektu "Krvavé slzy3" začínajú v sobotu 18.8.2017 o 20.00 hod. v hodinových intervaloch. Prehliadka "Krvavé slzy" trvá cca 45 minút. Prehliadky končia o tretej hodine rannej. Celá prehliadka a herecká časť sa odohráva "pod zemou" v priestoroch tajomného Čachtického podzemia.

Vaša návšteva tejto udalosti je zároveň podporou projektu záchrany Čachtického podzemia. Vďaka tejto podpore sme mohli vyčistiť nový priestor, ktorý počas prehliadky navštívite.

Predstavenie KRVAVÉ SLZY3 obsahuje explicitné scény, preto nie je vhodné pre maloleté deti.

© 2014 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode